Informacje duszpasterskie IV Niedziela zwykła – 03.02.2019r.

Życiem codziennym chrześcijanina powinna kierować miłość pochodząca od Boga. Tylko ta miłość wszystko rozumie. Nie unosi się gniewem, nie zazdrości, nie  szuka swego, wszystko znosi, nie cieszy się z niesprawiedliwości. Wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Prawdziwa miłość nigdy nie ustaje.

 

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, dlatego po Mszy św. o godz. 12.30 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Na godz. 15.00 zapraszamy Bractwo Eucharystyczne, Żywy Różaniec i wszystkich pragnących uwielbiać Chrystusa.
  1. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać: we wtorek św. Agatę, w środę św. Pawła Miki i Jego Przyjaciół.
  1. W czwartek przypada pierwszy czwartek miesiąca, zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa: o godz. 17.30 nabożeństwo eucharystyczne – Godzina Święta, a o godz. 18.30 Msza św. w intencji Bractwa Eucharystycznego, za powołanych do służby w Kościele oraz o nowe powołania. Po Eucharystii spotkanie Bractwa Eucharystycznego. Zapraszamy.
  1. W ostatni poniedziałek lutego (25.02), po Mszy Św. wieczornej, odbędzie się na plebanii pierwsze spotkanie przygotowujące  do Sakramentu Bierzmowania osoby dorosłe (studiujące bądź pracujące). Zapraszamy.  
  1. Za tydzień, w drugą niedzielę miesiąca, taca zbierana podczas Mszy św. będzie przeznaczona na prace remontowe przy naszym kościele. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na ten cel.

 

W minionym tygodniu odeszła  do Pana:

Anna Węgrzecka.

Polećmy ją miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…