e-Katolik 2019-20

wpis w: Aktualności, e-Katolik | 0

Witamy w kolejnym majowym wydaniu e-Katolika. Dziś prezentujemy aplikację kolejną aplikację od serwisu Godly.com oferującą możliwość skorzystania w pełni z samego portalu o tej samej nazwie. Następnie prezentujemy aplikację poświęconą Matce Bożej Fatimskiej. Na koniec zapraszamy do zabawy w aplikacji, którą zna chyba każdy użytkownik komputera – Pasjans. Zapraszamy do lektury…

  

Godly Twórca: Godly

Aplikacja Godly daje nam przede wszystkim możliwość w pełni skorzystania z portalu o tej samej nazwie Godly.com. Portal ten jest pełen ciekawych treści i odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące wiary i Boga. Aplikacja cechuje się bardzo intuicyjnym i przyjaznym interfejsem użytkownika oraz miłą dla oka szatą graficzną.

Warto dodać, że portal jest w trzech wersjach językowych (polski, angielski oraz hiszpański) oraz oferuje możliwość zadania pytań do autorów, a są wśród nich również częstochowianie 😊. Polecamy.

Strona twórcy

Google Play

Apple iTunes


Matka Boża Fatimska Twórca: Black Ratel

Powoli zbliżamy się do końca maja czyli miesiąca maryjnego. Tym bardzie cieszy nas możliwość zaprezentowania aplikacji poświęconej Matce Boskiej Fatimskiej, w której znajdziemy poza różańcem między innymi treści objawień Fatimskich, treść aktów zawierzenia Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, modlitwy, nowenny oraz pieśni Maryjne.

Aplikacja cechuje się prostym interfejsem użytkownika oraz ciekawą szatą graficzną.  

Google Play


Microsoft Solitaire Collection Twórca: Microsoft

Serie pasjansów od firmy Microsoft zna praktycznie każda osoba, która korzystała z komputera z systemem Windows. Microsoft Solitaire Colelction to gra, w którą gra ponad 240 milionów ludzi na świecie od ponad 25 lat. Sama aplikacja oferuje pięć rodzajów pasjansa (Klondike, Spider, freecell, Tri Peaks oraz Pyramid) cechujące się innymi sposobami gry, układem oraz trybem rozgrywki.

Aplikacja jest intuicyjna w obsłudze i nie powinna sprawiać nikomu problemu. Warto dodać, że autorzy często aktualizują aplikację oraz aktualizują na bieżąco codzienne wyzwania oraz rankingi.