e-Katolik 2019-19

wpis w: Aktualności, e-Katolik | 0

Witamy w kolejnym wydaniu e-Katolika. Niewątpliwie maj jest miesiącem, w którym nasze modlitwy skierowane są ku Królowej Polski – Maryi. Tym bardziej cieszy na możliwość przedstawienia dziś aplikacji „Różaniec Godly” oraz „Różaniec dla Ciebie”, które pomogą w odmawianiu tejże jak ważnej dla każdego katolika modlitwie. Na koniec prezentujemy zabawę logiczną dla najmłodszych pod postacią „Puzzle dla dzieci – Zwierzęta”. Zapraszamy do lektury…

Różaniec Godly Twórca: Godly

Każdy z nas powinien pamiętać o jakże pięknej modlitwie jaką jest różaniec. Modlitwa ta pozwala zawierzyć nasze prośby i troski naszej matce. Różaniec Godly jest jedną z najbardziej przyjaznych zarówno pod względem merytorycznym jak i użytkowym aplikacji pomagających odmawianie różańca dostępnym na urządzenia mobilne.

Oczywiście poza samą możliwością odmawiania różańca aplikacja posiada wiele funkcjonalnych rozwiązań, między innymi takich jak codzienne przypomnienie o modlitwie, możliwość ustawienia wibracji, formy modlitwy oraz szereg innych funkcji. Aplikacja posiada intuicyjny interfejs użytkownika oraz miłą dla oka szatę graficzną. Polecamy.

Strona twórcy

Google Play

Apple iTunes


Różaniec dla Ciebie Twórca: Jakub Trzcinka

Różaniec dla Ciebie to kolejna propozycja, która ma pomóc przy odmawianiu Różańca Świętego. Poza oczywistymi elementami i modlitwami mamy tu możliwość personalizacji programu poprzez dostosowanie poziomu głośności lektora oraz muzyki, rodzaju podświetlenia, wyboru ekranu tła przewodniego czy też na sposobie przechodzenia do następnej części kończąc.

Aplikacja jest prosta w obsłudze oraz posiada możliwość umieszczenia tzw. „widżetu” czyli bezpośredniego podglądu aplikacji w oknie naszego urządzenia mobilnego.

Google Play


Puzzle dla dzieci – Zwierzęta Twórca: Abuzz

Puzzle układać lubi każdy, tym bardziej zachęcamy do rozwoju dzieci poprzez taką właśnie formę edukacji. Puzzle w wersji poświęconej zwierzętom to przede wszystkim możliwość poznania ponad 100 różnych osobników w ich naturalnych środowiskach.

Gra jest wzbogacona o delikatne i przyjemne dla ucha dźwięki i muzykę, animacje, dodatkowe mini gry i zabawy co dodatkowo zachęca do wspólnej zabawy oraz rozwijania umiejętności poznawczych. Każde pomyślnie wykonane zadanie jest nagradzane w przyjemny i wesoły sposób. Warto dodać, że gra jest polecana również dzieciom z autyzmem.

Strona twórcy

Gogole Play

Apple iTunes