e-Katolik 2019-17

wpis w: Aktualności, e-Katolik | 0

Witamy w kolejnym wydaniu e-Katolika. W związku z obchodzoną dziś „Niedzielą Biblijną” nie mogło zabraknąć aplikacji związanych z tą jakże ważną dla każdego katolika księgą. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi wersjami proponowanych już na naszych łamach aplikacji „Biblia Audio” oraz „Biblia dla dzieci”. Na koniec rozrywka dla umysłu pod postacią „iMaSz – Labirynt”. Zapraszamy do lektury…

 

Biblia Audio – Twórca: Osorno Audio

Biblia Audio – Stary i Nowy Testament to jedna z najlepszych aplikacji dostępnych na urządzenia mobilne i nie tylko jaka dostępna w Polsce. Cała produkcja tego jakże niezwykłego słuchowiska jest przeprowadzona z wielkim rozmachem i dbałością o szczegóły dzięki czemu możemy się „przenieść” w przeszłe czasy i wręcz „dotknąć” opowiedzianych historii.

Warto dodać, że aplikacja stale się rozwija co poprawia jej jakość nie tylko merytoryczną, ale również techniczną. To co również wyróżnia tą akurat aplikację to fakt, iż słuchowisko jest oparte na Biblii Tysiąclecia oraz to, że w biorą w niej udział znakomici polscy aktorzy począwszy od Jerzego Trelii, Magdaleny Cieleckiej, Danuty Stenki, Piotra Adamczyka, Artura Żmijewskiego czy Franciszka Pieczki. Polecamy.

Strona twórcy

Google Play

Apple iTunes


Biblia dla dzieci Twórca: Life Church

Kolejna aplikacja dziś prezentowana jest skierowana do naszych najmłodszych. Biblia dla dzieci to idealny sposób na przedstawienie dziecku historii biblijnych w przystępnej i interesującej dla niego formie w taki sposób, aby po przez ciekawie opowiedziane historie, zagadki i zabawę każde z dzieci mogło poznać wielkie opowieści biblijne.

Aplikacja cechuje się bardzo ładną szatą graficzną oraz oprawą dźwiękową, prostym i intuicyjnym sterowaniem oraz częstymi aktualizacjami. Gorąco polecamy dla każdego młodego katolika.  

Strona twórcy

Google Play

Apple iTunes


iMaSz Labirynt Twórca: iMaSz.net

Ostatnia dziś prezentowana aplikacja to ostatnia już propozycja od iMaSz.net, którą prezentowaliśmy na naszych łamach. Przy okazji zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi aplikacjami tego twórcy w poprzednich wydaniach e-Katolika – Kliknij TU

Labirynt jak sama nazwa wskazuje to gra polegająca na przejściu przez kolejne poziomy labiryntów, które są generowane losowo co sprawia, że gra pozwala na długie godziny zabawy. Dodatkowo mamy możliwość wyboru poziomu trudności co urozmaica rozrywkę. Za każdy z ukończonych labiryntów dostajemy punkty co pozwala na zdrową rywalizację pomiędzy bliskimi :). 

Gra cechuję się przyjazną szatą graficzną oraz prostym interfejsem użytkowania co pozwoli na zabawę każdemu bez względu na wiek i umiejętności. Twórca zapewnia częste aktualizację. Polecamy.

Strona twórcy

Google Play