e-Katolik-2019-12

wpis w: Aktualności, e-Katolik | 0

Witamy w kolejnym wydaniu e-Katolika. Dziś prezentujemy i zachęcamy do zapoznania się z aplikacją pozwalającą na odmawianie różańca oraz nowenny pompejańskiej – “Nowenna pompejańska”. Następnie warto zapoznać się z modlitwami za wstawiennictwem “Św. Ritą z Cascia”. Na koniec proponujemy jedno z najlepiej ocenianych programów zabezpieczających dla urządzeń mobilnych – „Sophos Mobile Security” . Zapraszamy do lektury…

Nowenna pompejańska Twórca: Fundacja Królowej Różańca Świętego

Dzięki tej aplikacji możemy podjąć próbę odmówienia nowenny pompejańskiej, która wymaga od nas systematyczności przez wiele dni. Ponadto aplikacja pozwala odmówić również tradycyjną formę różańca. Aplikacja posiada wiele opcji konfiguracyjnych pozwalających dopasować powiadomienia oraz informację motywujące każdego dnia.

Aplikacja jest przejrzysta i pozwala na wygodne jej używanie w każdych warunkach. Aplikacja w języku polskim oraz oferuje również możliwość słuchania Radia Różaniec.

Strona twórcy

Google Play


Święta Rita z Cascia Twórca: NewPlacebo

Aplikacja pozwala na odmawianie modlitw, różańca oraz nowenny za wstawiennictwem Św. Rity, włoskiej stygmatyczki i świętej Kościoła katolickiego. Obchody święta Św. Rity na stałe wpisały się już do kalendarza liturgicznego w Polsce – 22 maja. Aplikacja zawiera między innymi nowennę, różaniec, Triduum, modlitwę o przezwyciężenie pokus i trudności, koronkę oraz wiele codziennych modlitw do Św. Rity.

Aplikacja jest intuicyjna w obsłudze i posiada przyjemną dla oka oprawę graficzną.

Strona twórcy

Google Play


Sophos Mobile Security Twórca: Sophos

Marka Sophos jest jedną z niewielu, które może poszczycić się wieloma renomowanymi nagrodami w rankingach i konkursach oprogramowania zabezpieczającego. Prezentowana aplikacja pozwala w pełni zabezpieczyć nasze urządzenie mobilne przez między innymi złośliwą zawartością i treścią w Internecie, kontrolą aplikacji zainstalowanych na urządzeniu oraz nowo instalowanych, ochronę połączeń w sieciach bezprzewodowych oraz ochronę prywatności.

Aplikacja pomimo wielu funkcji ma przejrzysty i intuicyjny interfejs użytkownika oraz jest często aktualizowana co pozwala na zachowanie właściwego poziomu bezpieczeństwa.

Strona twórcy

Google Play