e-Katolik 2019-10

wpis w: Aktualności, e-Katolik | 0

Witamy w marcowym wydaniu e-Katolika. Okres Wielkiego Postu sprzyja jeszcze większemu poznawaniu Boga i wiary katolickiej. Mamy nadzieje, że dzisiejsze propozycje przypadną do gustu każdemu. Dziś prezentujemy aplikacje „Każdy Dzień” pozwalającą na zapoznanie się z codziennymi rozmyślaniami biblijnymi oraz „Biblie dla dzieci”, która w prosty sposób pozwoli na zapoznanie się z wydarzeniami związanymi z naszą wiarą. Na koniec coś dla osób lubiących wyzwania – „iMaSz Krzyżówki PL”. Zapraszamy do lektury…

 

Każdy Dzień Twórca: SzukajacBoga

Aplikacja “Każdy Dzień” jest skierowana do każdego kto chciałby w prosty sposób pogłębić swoją wiedze na temat biblii. Jest to idealna pozycja dla osób zainteresowanych ciekawym podejściem do wielu rozmyślań podzielonych na każdy dzień z osobna. Dennis Kinlaw chętnie konfrontuje użytkownika z otaczającą nasz codziennością i zmusza wręcz do własnych przemyśleń i odszukania Boga na co dzień.

Aplikacja ma bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Ponadto ustawienia aplikacji pozwalają na wyszukanie rozmyślań na dany dzień oraz dodanie swoich ulubionych. Warto skorzystać nie tylko w trakcie Wielkiego Postu.

Strona twórcy

Google Play


Biblia dla dzieci Twórca: Sonaosfreeapp

Aplikacja skierowana przede wszystkim do dzieci pozwala w łatwy i dostępny – dla młodego użytkownika – sposób przedstawić wydarzenia związane z naszą wiarą. Biblia dla dzieci dzięki opisowym ilustracją przedstawia między innymi stworzenie świata, historie Abrahama, Mojżesza czy Dawida oraz narodziny, cuda i zmartwychwstanie Jezusa. Aplikacja pozwoli całej rodzinie na wspólne poznawanie Biblii i nie tylko.

Aplikacja ma prosty i przyjazny interfejs użytkownika, jest stale aktualizowana oraz przyjazna najmłodszym.

Google Play


iMaSz Krzyżówki PL Twórca: imasz.net

Ostatnia dziś prezentowana aplikacja jest propozycją dla każdego komu bliskie są wszelkie gry i zabawy wymagające logicznego myślenia i wiedzy. Prezentowana aplikacja to darmowe krzyżówki dla każdego. Krzyżówki podzielone są na różne poziomy trudności oraz tematykę co pozwoli każdemu na znalezienie odpowiedniej dla siebie. Również dzieci znajdą tu pozycje odpowiednie dla siebie.

Sama aplikacja cechuje się prostą obsługą, możliwościami konfiguracyjnymi oraz częstymi aktualizacjami. Dodatkowo aplikacja pozwala również na skorzystanie z wyszukiwarki tak, aby otrzymać odpowiednią krzyżówkę dla nas. Szczerze polecamy.

Strona twórcy

Google Play