e-Katolik 2018-09

wpis w: Aktualności, e-Katolik | 0

Zbliża się koniec adwentu, a w oczekiwaniu na Boże Narodzenie proponujemy zapoznać się z aplikacjami, które prezentujemy w e-Katoliku. Dziś będą to „Biblia Audio Superprodukcja”, „LDS Memory Card” oraz „Zdrowe Zakupy”. Zapraszamy do lektury…

 

„Biblia Audio Superprodukcja” Twórca: Osorno

Biblia Audio to jedno z największych słuchowisk radiowych w Europie obejmujące Stary i Nowy Testament. W słuchowisku biorą udział profesjonalni aktorzy, którzy z pasją przeniosą nas do wybranej opowieści. W nagraniach do słuchowiska wzięli udział między innymi Anna Dymna, Jerzy Trela, Franciszek Pieczka, Artur Żmijewski, Piotr Adamczyk, Jan Englert, Anna Seniuk, Anna Polony oraz wielu innych.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze oraz w bardzo przyjemnej oprawie graficznej. Dużym plusem jest fakt, iż możemy wybrać każdą z ksiąg Testamentu z osobna oraz oryginalna i efektowna ścieżka dźwiękowa.

Strona twórcy aplikacji

Google Play

Apple iTunes


„LDS Memory Card” Twórca: nice2meet

„LDS Memory Card” to przede wszystkim propozycja dla najmłodszych, jednak i dorosłe osoby znajdą tu dużą dawkę zabawy. Gra polega na odnajdywaniu takich samych kart na danym poziomie gry. Gra pozwala między innymi na ustawienie poziomu trudności.

Aplikacja posiada przyjemną dla oka oprawę graficzną oraz dźwiękową. Producent zapewnia ciągłe rozwijanie gry poprzez dodawanie nowych poziomów.

Google Play


„Zdrowe Zakupy” Twórca: zdrowezakupy.org

Ostatnią aplikacje, którą prezentujemy to „Zdrowe Zakupy”, która pozwoli na wystrzeganie się produktów nie do końca dobrych i co ważne zdrowych. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, wystarczy, że zeskanujemy kod kreskowy z opakowania danego produktu, a po chwili otrzymujemy informacje o wszystkich składnikach i ich znaczenia dla naszego zdrowia. Można się naprawdę zdziwić skanując niektóre produkty w sklepach 😊.

Plusem programu jest możliwość przejrzenia bazy szkodliwych składników i alergenów oraz możliwość dodawania nowych produktów i ich składu, które są oczywiście weryfikowane przed dodaniem do ogólnodostępnej bazy. Szczerze polecamy nie tylko podczas przygotowywania wigilijnego stołu.

Strona twórcy aplikacji

Google Play

Apple iTunes