Proboszcz:

Ks. kanonik mgr Kazimierz Zalewski

  • ur. 05.09.1957r.
  • święcenia kapłańskie 30.05.1982 r.
  • posługuje w parafii od 01.09.2016 r.

Wikariusze:

Ks. dr Wojciech Torchalski

  • ur. 24.08.1985r.
  • święcenia kapłańskie 22.05.2010 r.
  • posługuje w parafii od 01.07.2013 r.

Ks. mgr lic. Mariusz Nabiałek

W domu parafialnym mieszkają:

Ks. kanonik mgr lic. Stanisław Antoni Mendakiewicz

  • ur. 03.01.1949r.
  • święcenia kapłańskie 21.05.1972 r.
  • w parafii od 1986 r.
  • od 1 lipca 2011 r. proboszcz; od 2016 r. emeryt
  • stanmen@cz.onet.pl

Ks. prałat mgr lic. Marian SZCZERBA

  • święcenia kapłańskie 25.05.1980 r.
  • Wikariusz Generalny, Kanclerz Kurii Metropolitalnej

Ks. kanonik mgr lic. Mariusz Bakalarz

  • święcenia kapłańskie 22.05.2010 r.
  • Wicekanclerz Kurii Metropolitalnej