Informacje duszpasterskie – XXIII Niedziela zwykła – 03.09.2022 r

wpis w: Aktualności | 0
  1. W najbliższy czwartek obchodzimy Narodzenie Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej siewnej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 18.30.
  2. Zapraszamy kandydatów na ministrantów do zgłaszania się do kancelarii lub do zakrystii. W najbliższą sobotę w ramach pierwszej zbiórki, nowi kandydaci, ministranci młodsi i starci udadzą się na wyjazd integracyjny. Rodzice też są zaproszeni.
  3. W najbliższą środę o godzinie. 19.15 po Mszy Świętej Nowennowej, pierwsze
    po wakacjach spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy tych, którzy chcą rozważać Słowo Boże i formować się biblijnie.
  4. W piątek o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne najstarszych kandydatów do Sakramentu Bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych, którzy mają przyjąć ten Sakrament już niebawem. Obecność obowiązkowa.
  5. Prosimy o zgłaszanie się kandydatów do (PRD) – Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Można to uczynić w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania lub pisemnie do 15 września 2022 roku. Zapraszamy do współpracy tych, którym leży na sercu dobro parafii.
  6. ZAPISY DZIECI NA PRZYGOTOWANIA DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ – UWAGA (do 30 września)

Przyjmujemy do zapisu dzieci z klas I, II, i III z parafii św. Jakuba Apostoła. Inne dzieci mogą zostać zapisane TYLKO po przedłożeniu zgody ks. proboszcza ze swojej parafii. Miejsce zapisów: Kancelaria Parafialna od poniedziałku do soboty
w godzinach 19.15 – 20.00.Obecni przy zapisie: rodzice, czyli matka i ojciec dziecka lub prawny opiekun.

  1. W dniu dzisiejszym z racji I niedzieli miesiąca adoracja Najśw. Sak. w dolnej kaplicy w godzinach od 13.30 do 16.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy
  2. Polecamy Jakubowe Nowiny i nowy numer tygodnika „Niedziela” w cenie 10zł. Temat numeru: Tajemnicza obecność.

W minionym tygodniu odeszli do Pana: Małgorzata Kołodziejczyk, Władysława Nachmann.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.