INFORMACJE DUSZPASTERSKIE: XI Niedziela Zwykła – 13 VI 2021

wpis w: Aktualności | 0
 1. Dziś przypada 13. dzień miesiąca – Dzień Fatimski. Serdecznie zapraszamy na drugie w tym roku nabożeństwo fatimskie połączone z nabożeństwem czerwcowym o godz. 18.00.
 1. W tym tygodniu patronują nam:
 • w poniedziałek – bł. Michał Kozal, biskup i męczennik;
 • w czwartek – św. Brat Albert Chmielowski, zakonnik.
 1. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 18.00.
 1. Całodzienna kaplica Adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty: 7.30 do 17.50. Różaniec w kaplicy o godz. 17.20.
 1. Najbliższy piątek to III piątek miesiąca. Msza Św. o 18.30 o Miłosierdziu Bożym w intencji Zmarłych w minionym czasie. Po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy. 
 1. Zbliżamy się do zakończenia roku szkolnego i katechetycznego 2020/2021. Niech poprzez dobrze przeżytą spowiedź świętą, która jest w naszej świątyni codziennie 30 min. przed Mszami Św. oraz uczestnictwo w niedzielnej Eucharystii, będzie wyrazem wdzięczności Bogu za przeżyty kolejny rok szkolny. 
 1. SPOTKANIA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA:
 • Rok I (VI klasy SP) – w poniedziałek o godz. 18.00 udział w nabożeństwie czerwcowym oraz w Mszy Św. o 18.30, po niej krótkie spotkanie w kościele;
 • Rok III (I klasy szkół średnich) – we wtorek o godz. 18.00 udział w nabożeństwie czerwcowym oraz w Mszy Św. o 18.30, po niej spotkanie w salce parafialnej;
 • Rok II (VII i VIII klasy SP) – w piątek o godz. 18.00 udział w nabożeństwie czerwcowym oraz w Mszy Św. o 18.30, po niej krótkie spotkanie w kościele. 
 1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę z racji II niedzieli miesiąca oraz za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie i remont naszej świątyni. Za wszystkich darczyńców modlimy się podczas Mszy Św. w środę o godz. 18.30. 
 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedziela, Tęcza, Jakubowe Nowiny. 

Odeszły do wieczności: Jolanta Breguła, Wanda Śmietanka

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej i Św. Józefa oraz naszego Św. Jakuba Apostoła na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.