e-Katolik 2019-16

wpis w: Aktualności, e-Katolik | 0

Chrystus Zmartwychwstał !!! Alleluja !!!. Witamy w kolejnym wydaniu e-Katolika. W pierwszą niedziele po Wielkanocy wypada Niedziela Miłosierdzia więc nie sposób, abyśmy nie zaprezentowali dziś aplikacji oraz pozostałych publikacji związanych właśnie z tym wydarzeniem. Dziś prezentujemy aplikację “Faustyna.pl” w zaktualizowanej wersji od ostatniej naszej publikacji. Ponadto zachęcamy do zapoznania się “Koronką do Miłosierdzia Bożego”. Na koniec zachęcamy do gry słownej pod postacią gry „Literaki”. Zapraszamy do lektury…

Faustyna.pl Twórca: ZSMBM

Aplikacja Faustyna.pl jest wręcz idealną propozycją dla osób, które chcą jeszcze pełniej przeżywać Niedziele Miłosierdzia. Dzięki aplikacji możemy uczestniczyć w transmisji nabożeństw, które odbywają się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach oraz przede wszystkim odmawiać Koronki do Miłosierdzia Bożego.

Aplikacja po aktualizacji działa o wiele sprawniej. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z polecanymi przez nas portalami w zakładce menu „Kancelaria >>> Zaprzyjaźnione strony” lub po prostu klikając TUTAJ gdzie znajdziemy również odnośniki do portali, które warto odwiedzić nie tylko w Niedziele Miłosierdzia.

Strona twórcy aplikacji

Google Play

Apple iTunes


Koronka do Miłosierdzia Bożego Twórca: Cisano

Kolejna aplikacja pozwala na jeszcze pełniejsze przeżywanie nie tylko Niedzieli Miłosierdzia. Koronka do Miłosierdzia Bożego do prosta w obsłudze, intuicyjna i przejrzysta aplikacja, która pomoże nam na odmawianie koronki na naszym urządzeniu mobilnym.

Duże plusem jest fakt, iż aplikacja „pomaga” i tłumaczy jak powinno się prawidło odmawiać koronkę oraz przedstawia historie jej powstania.

Google Play


iMaSz Literki PL Twórca: iMaSzNet

Literki to kolejna aplikacja od studia iMaSzNet, który już nie raz gościł na naszych łamach. Tym razem mamy to czynienia z grą słów. Aplikacja ta to logiczna, edukacyjna gra dla każdego bez względu na wiek. Sama gra polega na układaniu haseł z rozrzuconych liter w wybranej kategorii.

Duży plus do opcja pomocy przy haśle, zróżnicowane poziomy trudności oraz możliwość dodawania własnych haseł i kategorii. Polecamy dla całej rodziny tym bardziej, że w najnowszej wersji dodano nowe kategorie haseł, tabele wyników oraz statystyki.

Strona twórcy aplikacji

Google Play