e-Katolik 2019-01

wpis w: Aktualności, e-Katolik | 0

Święto Trzech Króli tuż tuż… tym bardziej jest nam miło zaprezentować w obecnym wydaniu e-Katolika aplikację związaną tym właśnie świętem. Dziś prezentujemy „Śpiewnik Orszaku Trzech Króli”, „SMS z Nieba” oraz „Pan Paragon”. Zapraszamy do lektury…

Śpiewnik Orszaku Trzech Króli Twórca: Stermedia Sp. z o.o.

Aplikacja została przygotowana w współpracy Fundacji Orszak Trzech Króli oraz Stermedia Sp. z o.o pozwala na jeszcze pełniejsze przeżywanie święta Trzech Króli, Bożego Narodzenia, Narodowego Święta Niepodległości oraz procesji Bożego Ciała.

Aplikacja zawiera ponad 200 polskich kolęd, 30 pieśni patriotycznych oraz eucharystycznych. Dużym plusem jest fakt, iż wiele pieśni posiada chwyty gitarowe oraz wersje karaoke.

Strona twórcy

Google Play


SMS z Nieba Twórca: Materna Communications Sp. z o.o.

Aplikacja “SMS z Nieba” to nowatorska inicjatywa i sposób na nowoczesną ewangelizacje który funkcjonuje dzięki projektowi Joanny Mrozik z Białej Podlaskiej oraz ks. Rafała Jarosiewicza. W aplikacji znajdziemy obecnie ponad 20 grup tematycznych do wyboru z treścią na jakich nam zależy i które chcemy otrzymywać o wyznaczonych – stałych – godzinach.

Przykładowo o godzinie 7:30 dostaniemy SMS z fragmentem Słowa Bożego, myśl świętego oraz krótkie rozważanie, o godzinie 11:00 dostaniemy informacje o wartych obejrzenia filmach, książkach i innych publikacjach, a przykładowo o godzinie 18:00 dowcipy wybierane przez ks. Rafała Jarosiewicza z jego “sucharowym” komentarzem 🙂

Strona twórcy

Google Play

Apple iTunes


Pan Paragon Twórca: Primesoft Polska Sp. z o.o.

Każdemu z nas zdarzyło się zgubić lub zniszczyć ważny i potrzebny paragon lub mieliśmy dość już przepełnionych portfeli papierowymi kwitami. Z pomocą przychodzi nam aplikacja Pan Paragon, dzięki której będziemy mieli wszystkie potrzebne paragon w wersji cyfrowej w jednym miejscu.

Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna w użyciu. Cała rzecz polega na zrobieniu skanu paragonu i dopisania istotnych informacji o zakupionym produkcie – np. data zakupu, do kiedy ważna jest gwarancje, itp.. Kopie paragonów to również idealny sposób na kontrole domowych wydatków.

Strona twórcy

Google Play

Apple iTunes